Známe první dva týmy postupující do finále! Jak dopadly zápasy prvního kvalifikačního víkendu?

Během prvního kvalifikačního víkendu se v plnohodnotných B05 duelech utkaly dva týmy postupující z otevřené kvalifikace se dvěma pozvanými profesionálními týmy. Ačkoliv v duelech ukázaly amatérské týmy maximální nasazení, výsledky kvalifikace nepřinesly žádné větší překvapení.

V prvním duelu se utkali Entropiq a Inaequalis. Entropiq měli sice pomalejší rozjezd, ale svému soupeři nedali sebemenší šanci, a tak Inaequalis přehráli poměrem 3:0. Entropiq zkrátka potvrzují, že jsou favoritem soutěže a že na Prague Champs budou velkým soustem pro všechny.

Druhý zápas hraný v neděli nabízel větší potenciál pro vyrovnanost. HEET, coby vítězové otevřené části kvalifikace, byli nejžhavějšími kandidáty na to přehrát některý z pozvaných týmů. Výkonnostně však ani oni na pozvané Sinners nestačili, čímž se právě Sinners stali druhým postupujícím týmem, který se fanouškům představí na živo.

Druhá část kvalifikace pokračuje tento víkend. V sobotu uvidíme derby mezi týmy eSuba a eSuby academy a posledního účastníka Prague Champs zjistíme v neděli z duelu BRUTE vs Dynamo Eclot. Začátky utkání jsou v 18:00 a živě můžete sledovat na twitch.tv/xnapycz.

Rozpis druhého kvalifikačního víkendu

SOBOTA 11. ČERVNA

18:00 eSuba Academy vs eSuba

NEDĚLE 12. ČERVNA

18:00 Brute vs Dynamo Eclot

Vítězové všech duelů dostanou pozvánku na hlavní turnaj Prague Champs, který se koná 18. – 19. června v pražském O2 universu. O pohár a podíl z celkového prize poolu 200 000 korun svedou bitvu před zraky tisíců fanoušků na největší stagi v historii českého esportu.

Akce se můžeš zúčastnit i ty, vstupenky jsou k dostání v síti Tickermaster. A pokud máš nebo si pořídíš speciální fanouškovskou lol kartu od Komerční banky, dostaneš 30 % slevu na vstup. Více na kb.cz/lol.

Logo Prague Champs

Dokažte Ornnovi,
že jste kovaní
fanoušci!

18. - 19. 6. 2022 | O2 UNIVERSUM

×