xNapy

Xnapy se těší! Prague Champs podle něj ukáže novou metu esportovým akcím

O účast na největším lolkovém turnaji u nás Prague Champs se o následujících dvou víkendech (4. – 5. června a 11. – 12. června) střetnou týmy, které se probojovaly otevřenou kvalifikací, s top profesionálními týmy u nás. Petr „Xnapy“ Jirák, který je tváří celého turnaje, v rozhovoru pro Tryhard.cz prozradil, proč fandí právě týmům z otevřené kvalifikace, komu dává šance na finále i na jakého hosta se těší nejvíc.

Xnapy, jak vidíš šance týmů z kvalifikací proti pozvané čtyřce? Překvapil tě některý kvalifikovaný tým svou kvalitou?

Myslím, že všechny. Mám velké očekávání od duelů, které nás čekají o nadcházejících víkendech. Všechny týmy z otevřené kvalifikace přistupují k šanci s velkou pokorou, ale i chutí to všem natřít. To se mi hrozně líbí, možná až tak moc, že jim vlastně pomalu fandím!

Jestli chcete vidět skills amatérských i profi týmů, všechny zápasy uzavřené kvalifikace bude Xnapy streamovat na svém Twitchi.

Na Prague Champs bude kromě velkého finále a exkluzivního showmatche se špičkou francouzské LoL ligy Gamers Origin taky nabušený doprovodný program. Podle Xnapyho může celá akce všem ukázat, jak má vypadat pořádný fanouškovský event.

Myslíš, že tento event může pomoci dostat do Česka finále LEC nebo v budoucnu Worlds?

Určitě. Může to ukázat opravdu mnoho lidem, značkám a pořadatelům, že má cenu něco takového dělat, že je dost velká audience. Hrozně se na to těším, myslím, že český a slovenský divák konečně dostane show kterou si zaslouží už dlouho.

Xnapyho uvídíte na Prague Champs taky v roli komentátora. Jestli je nervózní z live komentování a co možná divákům ukáže se dozvíte v celém rozhovoru na Tryhard.cz.

Logo Prague Champs

Dokažte Ornnovi,
že jste kovaní
fanoušci!

18. - 19. 6. 2022 | O2 UNIVERSUM

×