VIP treatment pro opravdové lolkaře a parádní soutěž na Prague Champs!

Lolkařská platební karta Mastercard s designem jednoho z šampionů ze hry ti udělá nejenom parádu v peněžence, ale přináší i výjimečné výhody. Spolu s ní dostaneš třeba unikátní kód, který ti zlevní jakoukoli vstupenku na největší lolkařský turnaj Prague Champs o rovných 30 %.

To ale není všechno. Jako držitel této limitky od Komerčky se nebudeš muset tlačit s ostatními u vstupu do O2 universa. Když na Prague Champs přijdeš s touto parádní kartou, bude pro tebe připravený speciální VIP vstup. Bez čekání, bez front – jako Fast Track na letišti.

Speciální LoL designy karet jsou k dostání od 2. května na kb.cz/lol. K dispozici jsou tito šampioni: Jayce, Kai’Sa, Ornn a Taliyah. Akce samozřejmě platí i pro ty, kteří si pořídili první lolkařskou limitku už vloni, kdy se na karty dostali Orianna, Aatrox, Senna, Nidalee a Aphelios.

SOUTĚŽ O PARÁDNÍ HERNÍ KOUSKY LOGITECH G

Součástí herního expa na Prague Champs bude celá řada stánků partnerů turnaje a možností potkat se s osobnostmi gamingové scény. Vedle toho připravujeme taky soutěže o hodnotné ceny. V sobotu i v neděli můžeš třeba u stánků Mastercard a Komerční banky hrát o skvělé herní vybavení od Logitech G.

Soutěžit se bude o parádní kousky z kolekce League of Legends, která byla navržena s cílem inspirovat šampióny a speciálně zkonstruovaná pro špičkový výkon. Turnajovými bitvami prověřené vybavení dostalo navíc charakteristickou modro-zlatou kombinací barev. V kolekci najdete bezdrátovou myš, headset, klávesnici a XL podložku.

A jak kousky z League of Legends edice Logitech G získat? Stačí se na Prague Champs zapojit do kvízové soutěže u stánků Mastercard a Komerční banky a mít trochu štěstí – výherce bude vylosován ze správných odpovědí.

Logo Prague Champs

Dokažte Ornnovi,
že jste kovaní
fanoušci!

18. - 19. 6. 2022 | O2 UNIVERSUM

×