Týmy

Čtyři nejlepší týmy z otevřené kvalifikace se utkají o místo na Prague Champs s elitními formacemi: Entropiq, eSuba, Dynamo Eclot a Sinners.

Logo Entropiq

Entropiq

V League of Legends jsou možná nováčky, ale jejich sestava tvrdí pravý opak. Hvězdný support Petr "denyk" Haramach se vrací na domácí scénu, aby pro sebe zabral trůn české jedničky a po titulu z národní ligy Hitpoint Masters obrací svůj zrak směrem na Evropu, ačkoliv jim to napoprvé moc nevyšlo. Spolehnout se může na výborné výkony svého marksmana, jedné ze dvou zahraničních posil. Ambice nemá tento solidní oddíl nejmenší a dosavadní investice stejně jako výsledky to jen dokazují. Nepostup na Prague Champs by neznamenal nic než čiré zklamání.

Logo Sinners

Sinners

Roky tvrdé práce a jediný titul. Úřadující mistr České republiky se sice kvalifikoval třikrát do prestižních European Masters, ale výraznou stopu tam nezanechal. Rok 2022 pro něj zatím také nevypadá zrovna slibně, když vůbec poprvé za dobu svého působení nepostoupil do finále národní ligy Hitpoint Masters. Liberecká organizace tak dostane jedinečnou příležitost se ukázat před svými fanoušky a napravit nepovedený vstup do letošní sezony.

Logo Dynamo Eclot

Dynamo Eclot

Dlouhodobý postup po malých krůčcích na vrchol, tak lze popsat práci esport party Eclot, která v minulém roce oficiálně zapadla do portfolia hokejového klubu HC Dynamo Pardubice. I přes výrazné zlepšení na poli herním i byznysovém, k nejvyšším příčkám jim v League of Legends vždy chyběl drobný krůček. Byli to ale právě oni, kdo na posledním MČR zvládl ze hry odstranit úřadujícího šampiona. Jsou jediným pozvaným týmem, který nedisponuje titulem z domácí scény.

Logo eSuba

eSuba

Letos bude modrá krev slavit 18 let a přibližně polovinu této doby strávila v pozici české jedničky nejpopulárnější MOBA hry. V posledních měsících ale přišla o titul mistra České republiky i o prvenství v národní lize. Další neúspěch v European Masters podtrhl nevýrazné období jednoho z nejslavnějších jmen domácí scény. S návratem Davida "Jejky" Jakubce se však vrací zkušenost a v O2 universu se eSuba pokusí replikovat své bývalé úspěchy. Společně s Entropiq jsou favority na celkové prvenství.

Logo Prague Champs

Dokažte Ornnovi,
že jste kovaní
fanoušci!

18. - 19. 6. 2022 | O2 UNIVERSUM

×