Prague Champs se blíží – nyní za akční cenu!

Protože vstupenky rychle ubývají, máte teď možnost pořídit je za speciální akční ceny, které začínají už na 199 korunách za jednodenní vstupenku. Základní víkendová vstupenka pak vyjde na 299 korun. Akční vstupenky jsou k dostání jen do vyprodání, máte tak poslední šanci získat svůj lístek za super cenu. K dispozici jsou ale i vstupenky pro náročnější fanoušky, kteří ocení ten nejlepší výhled přímo před stagí. Všechny možnosti jsou k dispozici na Ticketmaster.

Prague Champs pořádají Mastercard spolu s Komerční bankou, kteří v květnu vydali nové designy svých esportových karet s motivy lolkových šampionů. Vybrat si můžete Jayce, Kai’Su, Ornna nebo Taliyu. Vyberte si svého šampiona už teď na kb.cz/lol.

Pro klienty Komerční banky a Mastercard jsou taky přímo na turnaji Prague Champs přichystané exkluzivní benefity. Držitelé platebních karet s motivem League of Legends dostanou například slevu 30 procent na víkendovou vstupenku. Držitelé karet Mastercard zase můžou využít speciální zážitkové balíčky.

Logo Prague Champs

Dokažte Ornnovi,
že jste kovaní
fanoušci!

18. - 19. 6. 2022 | O2 UNIVERSUM

×