Finální turnajová soupiska Prague Champs: Profi týmy ani jednou nezaváhaly

Poslední část uzavřené kvalifikace na Prague Champs nabídla dva plnohodnotné BO5 duely, ve kterých se utkaly týmy postupující z otevřené kvalifikace s nasazenými profesionály. Sobotní večer přinesl atraktivní bratrovražedné derby eSuby s týmem eSuba Academy. Matadoři ale nezaváhali a přesvědčivě zvítězili 3:0.

V neděli večer pak diváci mohli sledovat napínavý souboj Brute proti Dynamo Eclot. I když hráči Brute stejně jako v náročné otevřené kvalifikaci ukázali maximální nasazení, na skalp Dynama Eclot nedosáhli a i tento zápas skončil jednoznačně 3:0.

Žádná senzace se tedy nekoná a všechny profesionální týmy postoupily na hlavní offline event Prague Champs. Už tento víkend se utkají před živým publikem na obří stagi v pražském O2 universu a zabojují o podíl z prize poolu 200 000 korun.

Finální soupiska Prague Champs

  • Dynamo Eclot
  • eSuba
  • Entropiq
  • Sinners

V sobotu se na semifinále Prague Champs utkají nejprve Dynamo Eclot a Sinners. Start zápasu je naplánovaný na 12:30. Po jeho skončení následuje zápas Entropiq a eSuba. Hrát se bude BO5 a veškeré dění bude opět živě streamova Xnapy na svém Twitchi. V neděli pak následuje velké finále a pak exkluzivní showmatch proti francouzským Gamers Origin.

Pokud chcete bezprostřední zážitek z jedinečné offline League of Legends akce, přijďte fandit přímo do O2 universa! Poslední vstupenky jsou stále v prodeji v síti Ticketmaster – a to za akční cenu do vyprodání dvou uvolněných sektorů.

Logo Prague Champs

Dokažte Ornnovi,
že jste kovaní
fanoušci!

18. - 19. 6. 2022 | O2 UNIVERSUM

×